/  آرشیو بلاگ  /  ایران سمپلر چطور باعث افزایش سهم بازار یک محصول می‌شود؟
ایران سمپلر چطور باعث افزایش سهم بازار یک محصول می‌شود؟

ایران سمپلر چطور باعث افزایش سهم بازار یک محصول می‌شود؟

ایران سمپلر به عنوان یک پلتفرم سمپلینگ دیجیتال (آنلاین)، بدون شک موجب افزایش سهم بازار یک محصول یا خدمت در بازار می‌شود.
در اینجا با ارائه یک مثال ساده به توضیح این مهم به صورت شفاف و ملموس می‌پردازیم:
ارائه محصول یا خدمت در پلتفرم ایران سمپلر، به صورت قابل لمس، ممانعت افراد در قبول محصول یا خدمت در سبد خانوار را از بین می‌برد و موجب افزایش فروش می‌شود.
فرض کنید مصرف‌کننده نهایی محصولی را در شلف یک فروشگاه می‌بیند، آن را برمی‌دارد، شاید مطالب روی آن را بخواند، قیمت را چک کند و آن را سرجایش بگذارد و مثل دفعات قبل همان محصولی را بردارد که تابحال از آن استفاده می‌کرده و چندین بار آن را امتحان کرده است.
ایران سمپلر این امکان را به تولیدکنندگان محصولات یا ارائه‌دهندگان خدمات می‌دهد که با ارائه نمونه از یک محصول یا خدمت به افراد مختلف جامعه متناسب با گروه هدفشان، شانس استفاده از محصول یا خدمت را بدهند و مصرف‌کنندگان را با محصول یا خدمت‌شان آشنا کنند و جرات خرید را به آنها بدهند. بدیهی است، زمانی که مصرف‌کننده نهایی محصول یا خدمتی را از قبل بشناسد و آن را استفاده کرده باشد، با میل و رغبت بیشتر و اطمینان خاطر بیشتر پروسه خرید را انجام می‌دهد. به همین ترتیب میزان استفاده از محصول یا خدمت بالا رفته و افزایش سهم بازار را بدنبال خواهد داشت. این تنها مثالی بود که در این متن آورده شد، در پست‌های آتی، به ارائه مثال‌های بیشتری در راستای چگونگی افزایش سهم بازار توسط ایران سمپلر خواهیم پرداخت.

برجسته‌ترین‌ها