قوانین ارسال سفارش


کاربر گرامی؛ به منظور استفاده از خدمات وب‌سایت ایران سمپلر ضروری است که از قوانین و مقررات وب‌سایت آگاه بوده و این سند را به دقت مطالعه فرمایید. ورود و استفاده شما از وب‌سایت ایران سمپلر (Iransampler.com) با حساب کاربری شخصی و ثبت درخواست محصول، به منزله آگاهی از قوانین و مقررات ایران سمپلر و پذیرفتن کامل آنهاست.
تعریف مشتری یا کاربر مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت‌نام ایران سمپلر درج کرده است و با این اطلاعات، از خدمات ایران سمپلر شامل ثبت سفارش یا هرگونه خدمات دیگر استفاده کند.
تعریف کارفرما کارفرما، شخصی حقوقی است که کالای خود را از طریق وب‌سایت ایران سمپلر، جهت انجام امور تست، سمپلینگ و با برای بررسی تجربه استفاده از محصول در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
ارتباطات الکترونیکی و حریم خصوصی تعامل شما با ایران سمپلر برای پشتیبانی، ارائه خدمات، مکاتبات و پاسخ‌گویی‌ها از طریق ارتباطات الکترونیکی صورت می‌گیرد و با استفاده از خدمات وب‌سایت، شما به‌صورت ضمنی توافق کرده‌اید که ایران سمپلر به درخواست‌های شما از طریق ارتباطات الکترونیکی پاسخگو باشد. ایمیل‌های ایران سمپلر تنها از آدرس‌های [support@iransampler.ir] و [info@iransampler.ir] برای شما ارسال می‌شود. درصورتی که به ارتباط با پشتیبانی ایران سمپلر نیاز دارید می‌توانید با ایمیل [support@iransampler.ir] و یا شماره تماس +9821 - 88030042 در تماس باشید
وب‌سایت رسمی ایران سمپلر به آدرس www.iransampler.com تنها مرجع رسمی مورد تایید ایران سمپلر برای ارتباط با مشتریان می‌باشد. وب‌سایت ایران سمپلر هیچ نشانی اینترنتی غیر از www.iransampler.com ندارد
هویت شخصی کاربران نزد ایران سمپلر محرمانه است و اطلاعات شخصی کاربران از طریق ایران سمپلر به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌شود. مورد استثنا تنها هنگامی است که ایران سمپلر با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور، موظف باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ایران سمپلر وجود ندارد و کاربر به‌صورت ضمنی با اعلام رضایت در استفاده از خدمات وب‌سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب کرده‌ است. محتواهای وب‌سایت ایران سمپلر از جمله متن، گرافیک، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوها و کلیه محتوای تولیدشده توسط ایران سمپلر جزو اموال ایران سمپلر محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار محتواهای مذکور انحصاراً متعلق به ایران سمپلر می‌باشد.
کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت ایران سمپلر یا هر یک از خدمات و مطالب , دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری ,هرگونه استفاده از داده کاوی یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق برای ایران سمپلر محفوظ است. ایران سمپلر می‌تواند سیاست‌های حفظ حریم شخصی خود را با اطلاع قبلی به کاربران به‌روز نماید. ما نسخه تغییر یافته را 7 روز پیش از تغییر در وب‌سایت از طریق ایمیل برای کاربران ارسال می‌کنیم. پس از این مدت ادامه استفاده از خدمات ایران سمپلر به منزله موافقت شما با اصلاحات صورت گرفته در سیاست‌های حریم خصوصی می‌باشد. آخرین به‌روزرسانی قوانین و مقررات در صفحه "قوانین و مقررات" وب‌سایت ایران سمپلر بارگذاری می‌شود.
ارائه خدمات  پس از نهایی شدن سفارش در ایران سمپلر کد سفارش و زمان تحویل مرسوله از طریق پیام کوتاه به مشتری ارسال می‌گردد و سفارش در صف پردازش قرار می گیرد. .در ‌صورت عدم دریافت پیامک نهایی شده سفارش، ثبت سفارش صورت نگرفته است. در صورتی که به دلیل حجم بالای مرسولات احتمال تحویل سفارش با تاخیر وجود داشته باشد حتماً از طریق پیامک به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد. تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، رستوران، هتل و سایر مکان‌های عمومی امکان‌پذیر نیست و آدرس تحویل به مشتری باید دقیق و قابل‌استناد باشد.
روز کاری شامل روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی کشور است و کلیه سفارش ‌های ثبت‌شده، در طول روزهای کاری پردازش می‌ . البته امکان سفارش‌ هفته و۲۴ ساعت شبانه‌روز وجود دارد.
محتوا نظراتی که کاربران در خصوص کالاها در ایران سمپلر درج می‌کنند، حاصل تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای ایشان یا ایران سمپلر مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. بدیهی است ایران سمپلر مسئولیتی در قبال درستی این اطلاعات ندارد. ایران سمپلر همچنین مسئولیتی در قبال اطلاعات درج‌شده روی بسته‌بندی کالاها ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالا می‌باشد
نمایندگی ایران سمپلر هیچ‌گونه نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش در سراسر کشور ندارد و همه خدمات و تراکنش‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شوند. برای ارتباط با پشتیبانی می‌توانید از راه‌های درج شده در همین متن و یا فرم‌های ارتباط با ما واقع در وب‌سایت ایران سمپلر استفاده نمایید.

ایران سمپلر بدون محدودیت مکانی در تمامی شهرهای کشور در 31 استان خدمت رسانی میکند.

پس از ثبت سفارش یک پیامک حاوی کد سفارش و زمان تحویل مرسوله برای شما ارسال خواهد شد. مرسوله در زمان انتخاب شده به شما تحویل می‌شود. همچنین با مراجعه به بخش "بسته‌های شما" و "پیگیری بسته‌های هدیه" در پنل کاربری، می‌توانید نسبت به پیگیری سفارشات خود اقدام فرمایید.

پس از ثبت نام با مراجعه به بخش محصولات می‌توانید نظر خود را ذیل هر محصول درج کنید. همچنین پس از دریافت محصول نمونه با شرکت در نظرسنجی نظر شما ثبت خواهد شد.