فرم کارفرما

اغلب سازمان‌ها در راستای افزایش فروش محصولات یا خدمات خود به فعالیت‌های مختلف بازاریابی از جمله تبلیغات، برگزاری همایش‌ها و رویدادها، ارسال کاتالوگ و بروشور و... می‌پردازند. متخصصانی که در بخش‌های مختلف بازاریابی یک سازمان فعالیت می کنند، همواره به دنبال جلب توجه مشتریان خود از راه‌های مختلفی برای فروش بیشتر هستند. ما در سال‌های اخیر با کسب‌وکارهای متعددی روبرو شدیم که مشکل اصلی آنان "فروش" بود. ازاین رو، بر آن شدیم تا پلتفرم ایران سمپلر را در اختیار کسب‌وکارها قرار دهیم. ایران سمپلر کمک می‌کند تا محصولات و خدمات شما هرچه بیشتر شناخته شود و دقیق‌تر بدانید که برای هر گروه هدف چه فعالیت‌هایی باید انجام دهید. همچنین ایران سمپلر شما را از اینکه آیا اهداف بازاریابی شما واقع بینانه است یا نه و یا نیاز به تغییرات دارد، آگاه می‌کند.

همانطور که می‌دانید، فروش امری آسان نیست. بنابراین ما با استفاده از روش‌های روز دنیا به شما کمک می‌کنیم تا برنامه‌های پیشــرفت و رشــد کسـب ‌‌و ‌کارتان را در مسیـــری صـحیح و علمــی پایـه گذاری کنید. " برای محصولات خود مصرف‌کننده پیدا نکنید بلکه برای برای مصرف‌کنندگان خود محصول تولید کنید."

کارفرمای عزیز میتوانید در خواست ثبت نام و ثبت محصولات خود را در این بخش انجام دهید. پس از بررسی های لازم جهت همکاری در اسراع وقت با شما تماس میگیریم.

برجسته‌ترین‌ها