کسب و کارها

ایران‌سمپلر چگونه به کسب ‌و کار شما کمک می‌کند؟

اغلب سازمان‌ها در راستای افزایش فروش محصولات یا خدمات خود به فعالیت‌های مختلف بازاریابی از جمله تبلیغات، برگزاری همایش‌ها و رویدادها، ارسال کاتالوگ و بروشور و... می‌پردازند. متخصصانی که در بخش‌های مختلف بازاریابی یک سازمان فعالیت می کنند، همواره به دنبال جلب توجه مشتریان خود از راه‌های مختلفی برای فروش بیشتر هستند. ما در سال‌های اخیر با کسب‌وکارهای متعددی روبرو شدیم که مشکل اصلی آنان "فروش" بود. ازاین رو، بر آن شدیم تا پلتفرم ایران سمپلر را در اختیار کسب‌وکارها قرار دهیم. ایران سمپلر کمک می‌کند تا محصولات و خدمات شما هرچه بیشتر شناخته شود و دقیق‌تر بدانید که برای هر گروه هدف چه فعالیت‌هایی باید انجام دهید. همچنین ایران سمپلر شما را از اینکه آیا اهداف بازاریابی شما واقع بینانه است یا نه و یا نیاز به تغییرات دارد، آگاه می‌کند.

به طور کلی محصولات و خدماتی که توسط ایران سمپلر به مصرف‌کنندگان ارائه می‌گردد شامل دو دسته است. محصولات و خدماتی که هنوز وارد بازار نشده‌اند و محصولات و خدماتی که به بازار ارائه شده‌اند. برای هر دو دسته، ایران سمپلر بررسی‌هایی از جمله نیازسنجی، بررسی دیدگاه مشتریان، بررسی‌های مربوط به طعم، ظاهر بسته‌بندی، کیفیت محصولات و بررسی عملکرد خدمات و ... را به کسب‌وکارها ارائه می‌کند. یکی از روش‌های معرفی و پروموت محصولات و خدمات، سمپلینگ است که ایران سمپلر آن را به صورت سیستماتیک، بر اساس مشخصات گروه هدف، بدون هدررفت هزینه با بالاترین کیفیت و در مسیر صحیح انجام می‌دهد تا اطلاعات لازم و قابل اتکایی در مورد نیازها و دیدگاه‌های مخاطب هدف را بدست آورده و راهکارهایی برای اصلاح محصولات و خدمات را ارائه کند تا شما بتوانید تاثیر مثبتی بر ذهن مصرف‌کنندگان بگذارید و جذب حداکثری از بازار هدف خود را داشته باشید.

همانطور که می‌دانید، فروش امری آسان نیست. بنابراین ما با استفاده از روش‌های روز دنیا به شما کمک می‌کنیم تا برنامه‌های پیشــرفت و رشــد کسـب ‌‌و ‌کارتان را در مسیـــری صـحیح و علمــی پایـه گذاری کنید. " برای محصولات خود مصرف‌کننده پیدا نکنید بلکه برای برای مصرف‌کنندگان خود محصول تولید کنید."


مزایای استفاده از ایران سمپلر

۱

سمپلینگ بر اساس گروه هدف

ایران سمپلر با استفاده از دیتاهایی که از مصرفکنندگان در اختیار دارد، به شما کمک می‌کند تا سمپلینگ را در مسیر درست و با گروه هدف مشخص پیش ببرید.


۲

شناخت مخاطب هدف

ایران سمپلر، تحلیل‌های ارزشمندی در رابطه با دیدگاه‌ها، نظرات، عادات مصرف و سلایق مصرف‌کنندگان در اختیار شما قرار می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا مخاطب هدفتان را هر چه بهتر و بیشتر بشناسید.


۳

دریافت آمار دقیق از کمپین‌ها

ایران سمپلر با استفاده از ابزارهای دقیق و گزارشات جامع، آمار و ارقام دقیقی از کمپین‌های شما در اختیارتان قرار می‌دهد و همچنین می‌توانید دسترسی مستقیم به داشبورد مربوط به محصول خود داشته باشید.


۴

جلب رضایت حداکثری مصرف‌کنندگان نهایی

ایران سمپلر با ارسال نمونه رایگان محصول، اهدای کارت ویژه و انجام قرعه‌کشی‌های متعدد می‌تواند احساس رضایت هرچه بیشتر نسبت به برند در مشتری ایجاد کند و شما نیز با ایجاد اصلاحات و تغییرات مورد نیاز در محصولات خود، به مصرف‌کنندگان حس منحصر به فرد بودن ‌می‌دهید.


۵

شبکه‌سازی با استفاده از مشتریان وفادار

ایران سمپلر با ارسال محصولات موجب خوشحالی و جلب رضایت مصرف‌کنندگان شده که این امر می‌تواند موجب معرفی محصولات یا خدمات سازمان شما به دوستان، آشنایان و خانواده توسط آنان شود که منتج به افزایش سهم بازار و افزایش میزان آگاهی از برند و محصول شما خواهد شد.


۶

دسترسی به بازار هدف گسترده

سابقه بالای این شرکت در صنعت تحقیقات بازاریابی، این امر را فراهم کرده است که شما بتوانید دسترسی گسترده به دیتای گروه هدف خود و همچنین تحلیل‌های حرفه‌ای از بازار هدف داشته باشید.


۷

مدیریت هزینه‌های معرفی محصولات و خدمات (سمپلینگ و پروموت)

ایران سمپلر این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که هزینه‌های مربوط به معرفی محصولات و خدمات خود را در مسیری استراتژیک صرف کنید. فرض کنید محصول شما مربوط به کودکان است. اگر در یک مرکز تجاری یا هر مکان دیگر اقدام به معرفی محصولات کنید، ممکن است فقط 20% رهگذران دارای کودک باشند ولی ایران سمپلر با استفاده از دیتاهایی که در اختیار دارد، محصول شما را به دست افرادی می‌رساند که دارای کودک هستند. از این طریق شما موفق شده‌اید که بدون هدررفت هزینه‌های اضافی از جمله کانتر، سمپلر یا پروموتر، چاپ بنر، بروشور و کاتالوگ و ... به 100% گروه هدف دست پیدا کنید و اهداف بازاریابی خود را به شکلی سازمان‌یافته پیش ببرید.

تماس با ما