سوالات متداول

ایران سمپلر می‌کوشد تا با ارسال هدایای متنوع، امکان تجربه و تست محصولات را از بین هزاران محصول موجود در بازار برای شما فراهم کند تا بتوانید با تست محصولات و کسب اطمینان از اینکه واقعا به این محصول علاقه دارید، خرید خود را انجام دهید. پس از انتخاب محصول، محصول در زمان تعیین شده درب منزل شما تحویل داده خواهد شد. بعد از دریافت محصول به‌صورت کاملا رایگان توسط فرد ثبت‌نام کننده، لینک نظرسنجی برای فرد پاسخگو ارسال می‌شود تا نظر خود را در مورد محصول ثبت نماید. ایران سمپلر در ثبت‌نام افراد خانواده محدودیتی ندارد و تمام اعضای یک خانواده میتوانند به صورت مجزا در ایران سمپلر ثبت‌نام کنند و بسته‌های هدایای رایگان مختص به خودشان با سلیقه و عادات مصرف‌شان را دریافت کنند. البته در صورتی که مصرف‌کنندگان 3 بار بسته هدایای رایگان را دریافت کنند ولی در نظرسنجی مربوطه شرکت نکنند، بسته هدیه رایگان بعدی تا زمانی که نظرسنجی‌های مربوطه تکمیل شود ارسال نخواهد شد. پس از تکمیل نظرسنجی امکان دریافت بسته‌های بعدی وجود دارد.

پس از ورود به بخش ثبت نام وب‌سایت با استفاده از آدرس ایمیل و یا شماره تلفن خود می‌توانید حساب کاربری ایجاد کنید. در اولین استفاده پس از ثبت نام جهت دریافت محصولات، برخی اطلاعات هویتی از جمله آدرس پستی شما گرفته می‌شود . با تکمیل اطلاعات اولیه می‌توانید نسبت به دریافت محصولات اقدام فرمایید.

بعد از انتخاب محصولات در حساب کاربری و تعیین زمان دریافت، محصولات به‌صورت کاملاٌ رایگان به شما تحویل داده می‌شود.

پس از ثبت نام با مراجعه به بخش محصولات می‌توانید نظر خود را ذیل هر محصول درج کنید. همچنین پس از دریافت محصول نمونه با شرکت در نظرسنجی نظر شما ثبت خواهد شد.

پس از انتخاب محصول، جزئیات سفارش از طریق پنل و پیامک در اختیار شما قرار می‌گیرد. در صورت تمایل می‌توانید در صفحه "پیگیری بسته هدیه"سفارش را در این مرحله لغو کنید.